W czym pomagam

Czujesz, że nadchodzi kryzys? Codziennie masz złe samopoczucie, coraz mniej śpisz, najchętniej zacząłbyś dzień koło południa, twoja rodzina daje sygnały, że nie da się już z tobą wytrzymać… Nie możesz sobie z tym poradzić? Czujesz, że tracisz kontrolę na swoim życiem? Przyjdź, spróbuję ci pomóc.

Dłużej tak nie wytrzymasz? Wiesz, że powinieneś dawno z tym iść do psychologa, ale to wstyd, przecież do psychologa chodzą ludzie słabi… Nie jesteś słaby, ale możesz mieć chwilę słabości. Przyjdź, porozmawiamy o tym dlaczego tak trudno przyznać się do porażki.

Masz „dziwne” przyzwyczajenia? Lubisz wszystko sprawdzać a nawet jak już sprawdzisz, masz ochotę zrobić to raz jeszcze? Lubisz porządek i czystość do tego stopnia, że znajomi żartują, że z ciebie niezły pedant? Nawet tobie wydaje się, że słowo „pedant” to za mało powiedziane? Chcesz o tym porozmawiać? Chcesz wiedzieć, czy to normalne? Przyjdź, opowiem ci o innych „dziwnych” przyzwyczajeniach i powiem co można z tym zrobić.psycholog poradnia psychologiczna warszawa

Boisz się? Lęk towarzyszy ci stale i tak naprawdę trudno ci określić czego dotyczy? Wszędzie widzisz zagrożenie? Czujesz się z tym jak „wariat”? Może ktoś tak cię nazwał? Stale towarzyszący w życiu lęk to wcale nie taka rzadka przypadłość. Można spróbować to zrozumieć i zastanowić się, na ile ten lęk jest racjonalny. Przyjdź, spróbuję ci w tym pomóc.

Jesteś odważnym człowiekiem, świetnie sobie radzącym w życiu, ale za nic w świecie nie wsiądziesz do windy, w tunelu podziemnym drżą ci kolana a na plecach czujesz zimny pot? Naprawdę można być odważnym człowiekiem z jednym ale… Fobie mogą się przydarzyć każdemu. Przyjdź, zastanowimy się czy TEGO można się nie bać.

Twoje dzieci to „demony”? Nikt nie jest w stanie nad nimi zapanować? Ręce ci opadają, kiedy kolejny raz słuchasz od pani w przedszkolu, że trzeba coś z tym zrobić? Dzieci, tak samo jak dorośli, mają swój temperament. Nie musisz sam się z tym zmagać. Przyjdź, wiem jak rozmawiać z takimi dziećmi i wiem, że to nie jest łatwe.

Nie radzisz sobie ze swoją seksualnością? Twoje potrzeby „nie pasują” do potrzeb twojego partnera? Czujesz, że nie dajesz partnerowi tyle, ile chciałbyś dać? Zaburzenia życia seksualnego nie są tematem wstydliwym. Seksualność jest jedną z najważniejszych sfer życia. Bez udanego życia seksualnego, nie da się prawidłowo funkcjonować. Może terapia zaburzeń seksualnych jest tym, czego naprawdę potrzebujesz. Przyjdź, mam doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów.

Spodziewacie się kolejnego dziecka a rodzeństwo, które już jest na świecie, nawet nie chce słyszeć, że miałoby się z kimś wami dzielić? Nie czekaj aż dziecko pojawi się w rodzinie a wraz z nim problem rywalizacji w rodzeństwie. Przygotujcie się wspólnie na powiększenie rodziny. Praca z takimi rodzinami nie jest mi obca. Wiem, jak ważne jest przygotowanie dziecka do pojawienia się brata lub siostry. Wiem też, jak może być ciężko, gdy tego się nie zrobi. Przyjdź, często wystarczy kilka praktycznych wskazówek.

Zostałaś mamą a wcale cię to nie cieszy? Nie jesteś jedyna i nie masz się  czego wstydzić. Wiele kobiet po porodzie ma obniżony nastrój, wiele cierpi z powodu niezrozumienia ze strony najbliższych, wiele nie może zrozumieć co się stało, że tak wyczekiwane dziecko, zamiast miłości i czułości wywołuje złość i zniecierpliwienie. Czujesz, że rodzina ma o to do ciebie pretensję? Czujesz, że tylko z grzeczności nie nazywają cię „wyrodną matką”? To się może przydarzyć każdej kobiecie. Nie daj się tym emocjom. Przyjdź, bardzo chcę ci pomóc.